top of page
Search

קולקציית הכלות של לוס

Updated: Nov 6, 2022

למה החלטתי לייצור קולקציית כלות?


אתן ביקשתן! לפני הגיעו אלי הקיץ כמה כלות שרצו שאני אעצב להן שמלת כלה.

בהתחלה נבהלתי אני מודה כי זה ממש הדבר האחרון שרציתי לעצמי.בתור מישהי שלמדה עיצוב אופנה בבצלאל ואהבה את החלק הקונספטואלי והרצון ליצור דברים הזויים, מיוחדים יותר אמנות על גוף מאשר בגד לביש. קשה לעשות את הסוויץ' הזה בראש לכיוון המסחרי ולדעת ליצור בגד שהוא שצריך להיות זה לביש, פונקציונלי ומתאים ליומיום ולא לתצוגות אופנה. בגד שמישהי בעולם הזה תתאהב בו ותרצה ללבוש אותו ולהגיד וואו זה מדהים!


לרוב כשאני יוצרת בגדים אני חושבת על מה אני הייתי רוצה ללבוש, מה מחמיא לי, ומתאים לטווח רחב של בנות שאוהבות ללבוש בגדים נוחים, משוחררים ובסטייל.

לוס לרוב נוגע לנשים אשר חולקות איתי את אותו הלך רוח, את אותן מחשבות, אהבות ותפיסות עולם. נשים שרוצות ללבוש בגדים שמעוצבים בטעם טוב, בגדים נוחים שיחזיקו לטווח ארוך, לכמה שנים טובות ושיהנו מהם כמה שיותר.


בדרך הזו הגיעו אלי כמה פיות שהפכו להיות הכלות שלובשות שמלות כלה של לוס. הן לימדו אותי שיעור על כך שלא כל כלה היא ברידזילה בלתי נסבלת, אלא זה שהן חושבות בדיוק כמוני ומאמינות בכך ששמלת הכלה שלך יכולה להיות מיוחדת ומחמיאה לגוף שלך בבד רך פשוט ובגזרה נעימה ונוחה. שמלה בסגנון בוהו שיק שמראה את החיבור הטבעי שלנו לטבע תוך שימוש בבדים טבעיים, שעושים לגוף שלנו טוב ולא פוגעים בסביבה.


אז הנה אני פה אחרי שיעור שקיבלתי מכן הלקוחות שלי, אני רוצה ליצור בשבילכן בגד מושלם ליום המיוחד שלכן או בגד שני ליום המיוחד, לחינה או למסיבת רווקות.

אני יוצרת את העיצובים שאתן רואות באתר ובנוסף יוצרת עיצובים אישיים במחירים ממש סבירים, בהתאם לבקשה שלכן.

הדרישה היחידה שלי מהכלה זה שהיא תתחבר להלך הרוח של לוס. זאת אומרת שאם בחרת בלוס,

בסגנון והערכים שלו שאנחנו צריכות לדבוק בזה ואם זה פחות מתאים אז דרכינו יפרדו והכל בסדר.


חשוב לי שנשדר על אותו הגל כדי שהחלום שלך יהיה הכי מדהים שיש ובכנות אם יש משהו שלמדתי על עצמי כל חיי זה שאם אני לא אוהבת ומתחברת למה שאני עושה אני לא נהנית והתוצאה איננה טובה מספיק.

אז אני פה כדי לתת מעצמי הכל בשביל לייצור יחד איתך את שמלת חלומותייך.

העיצובים של לוס, נעשים מבדים טבעיים בלבד! כמו כותנה אורגנית, פשתן אורגני, במבוק אורגני ותחרות מכותנה. בלוס לא תוכלו למצוא בדים נוצצים וסינתטיים. הערך הראשי של לוס הוא החיבור לטבע, לטבעי ולצימצום הפגיעה בסביבה, כדי שיהיה יותר טוב לשנינו לחיות זה עם זה.

לוס דוגל ב- "Cradle to Cradle", גישה המאמינה במעגליות בכך שאם אנחנו מייצרים בגד אנו יודעים ממה הוא עשוי וכיצד הוא יחזור לאדמה בסוף חייו ולא ישאיר את עקבותיו על אדמתנו.


הבד היחיד שיכול להיות סינתטי הוא בד יד שניה, כלומר בד שאין בו שימוש, הוא כבר קיים ואינו! נקנה למטרת השמלה החדשה. לדוגמא: מפות, שמלה מפעם, שמיכות, מצעים וילונות וכו'. (חשוב שיהיה הרבה)

יש לנו מקבץ קטן של בדים מיוחדים כאלה וניתן גם להביא איתך בד שעונה על כך וננסה לעשות את המיטב כדי למצוא לו מקום חדש בעולם וביום המיוחד שלך.


לקביעת פגישה או שיחת טלפונית להיכרות

מוזמנת לפנות אלי לטלפון 050-4482459- אילת.


תודה על ההקשבה אוהבת אתכן,

ומחכה לשמוע את הפיות החדשות של לוס.🙏🧝‍♀️17 views0 comments

Comments


Explore the Collection

Kimonos

Desert Spirits

bottom of page