top of page
Search

סיכום שנה לוס- שנה בחיי מעצבת אופנה איטית

השנה האחרונה של לוס ללא ספק היתה מלאה בהמון דברים חדשים ונתפחת עם עוד הרבה הפתעות חדשות.


אז איך נראתה השנה שלי ושל לוס? (בסוף מחכה הפתעה)

כמה פיות חדשות יצא לי להלביש סתם ליומיום, לאירוע לחתונה שלהן, למסיבת רווקות ועוד.

יצא לי להכיר כל כך הרבה נשים קסומות שהתחברתי אליהן 🧚🏼‍♀️ כל מפגש עם כל אחת מכן זאת חוויה מעצימה שנותנת לי את הדרייב להמשיך והתקדם עם לוס.


מה היו היילייטים?

🌼חנות פופ אפ- יצא לי לחוות איך זה חנות בלב תל אביב, איך זה לקום בבוקר לפתוח את החנות ולסגור אותה בערב. להכיר אתכן ולהיפגש איתכן פנים אל פנים.


אופנה איטית בעבודת יד מקומית


🌼מגוון כלות קסומות שבחרו ליום המיוחד שלהן ללבוש לוס. להיות כלות טבעיות, שנוח להן ונעים להן ביום המיוחד שלהן. ואני נהנתי להלביש אותן.שמלת כלה בהתאמה אישית בסטודיו


🌼עבודה עם משפיעניות- עוד חוויה חדשה בה אני לומדת איך לעבוד עם נשים קסומות שאני מאמינה בהן ולהעביר יחד איתן את החוויה והסיפור של לוס.


🌼הפקות צילומים שיש כמובן כל הזמן. אבל כל פעם זאת חוויה בפני עצמה של התפתחות ולמידה ועבודה מול נשים חדשות ומדהימות.בגדים בוהו שיק

🌼מה שמביא אותי לקולקציית הכלות הרשמית הראשונה שיצאה בקיץ הקודם וצולמה בהפקה ענקית וחגיגית עם כל כל הרבה נשים מדהימות שאני אוהבת כל אחת ואחת מהן.🌼זה חידד לי את זה שממש חשוב לי לעבוד עם אנשים ובעיקר נשים שאני מתחברת אליהן ונהנת לעבוד איתן ועושה לי טוב בנשמה. ללא ספק זה מתבטא בצילומים הרבה יותר טובים וזורמים וחוויה כללית נעימה לכולם.


🌼פתחתי חנות אטסי למרות שהיא עוד לא גמורה. תוך כדי במקרה היתה לי הזמנה ראשונה באתר מארה״ב שזה מרגש, מפחיד ומלמד לצאת מגבולות ישראל ולהפיץ את הבשורה של לוס למקומות חדשים בעולם.

🌼זה גרם לי להבין איך לפעמים שאנחנו מקבלים החלטות ומכוונים את עצמנו למשהו הוא כבר קורה מעצמו. רק צריך לרצות ולהאמין וכל הדברים מסתדרים בדרך הזאת.


🌼יש ללוס לוגו חדש שמתישהו נעשה לו חשיפה יפה וחגיגית, הוא מבשר על ההתבגרות של לוס ועל הויז׳ן שלי שמתחדד מיום ליום.

לוגו לוס

🌼חלק מההתבגרות והצעדים להתפתחות של לוס הם גם בזה שאני משחררת מעצמי דברים ובוחרת לדעת מה נכון לי לשחרר ואיפה נכון לי להשקיע את עצמי.

כחלק מזה היום אני כבר לא תופרת את כל הבגדים, חלקם נתפרים על ידי וחלק נתפרים בעזרת תופרת מדהימה שאני כל כך שמחה שהיא חלק מלוס.

זה נותן לי את הזמן ומאפשר לי להיות יותר בפן הניהולי של לוס ופחות בייצור הפיזי.

התפירה היא חלק גדול מלוס אבל יש עוד כל כך הרבה דברים מאוחרי הקלעים של לנהל עסק.תפירה בעבודת יד בסטודיו של לוס


🌼התחלתי להיות הפנים של לוס, לדבר איתכן, להופיע כאן באינסטגרם שרואים אותי יותר ויותר.

זה תהליך שממש לא היה לי קל והרבה מאוד פעמים אני שומעת מאנשים על איזה אמיצה אני שאני עושה את זה.

אני מסבירה לרובם שזה תהליך ממש לא קל ושזה צעד אחרי צעד של התמודדות וחשיפה מול מצלמה ושל היפתחות בקצב שלי.

ללא ספק זאת חוויה מלמדת ואני גאה בי שאני עושה אותה כל יום. אני מאחלת לכל מי שפה שרוצה לעשות את זה פשוט להתחיל ולהתקדם לשם וכל פעם לקדם את זה צעד אחרי צעד למרות שזה קשה אבל זאת הדרך היחידה.
🌼אולי זה גם המקום להציע ולספר על עוד דרך חדשה שאני בוחרת בה השנה עוד לא סגורה איך זה בדיוק יקרה. אבל יש משהו בזה שאומרים משהו, שגם אין ברירה והוא חייב לקרות מבחינתי אחרי שהוצאתי אותו החוצה.

אני מדברת על הרצון שלי לעזור ולקדם נשים כמוני שרוצות עזרה בלהביא את עצמן לדבר מול מצלמה, לעזור להן בעולם של האינסטגרם, לקידום של חשיפה והעברת הידע או האמנות שלהן קדימה. כולל שיווק ממומן בפלטפורמות שונות שצברתי בו ידע נרחב בשנה האחרונה, לקחתי מספר קורסים בפלטפורמות שונות ואני מתמקצעת בזה ועושה את זה ללוס ולעוד כבר תקופה.

העדיפות שלי והעיניים שלי הוא בייחוד ליוצרות ויוצרים שחשובים להם ערכים של קיימות, אקולוגיה, אכפתיות מהסביבה ורצון להתקדם בכיוון הזה.

אני שמחה להציע את עזרתי בשעת ייעוץ בתשלום סמלי בלבד ולשתף אתכן בידע שצברתי ולענות על כל שאלה שעולה לכן.


מוזמנות לשלוח לי הודעה ולקבל פרטים למי שזה רלוונטי לה 🙏

לחיי התחלות חדשות ושנה טובה ושנלמד לשחרר, להאמין בעצמנו, לקדם את עצמנו ולעשות מה שעושה לנו טוב.🧚🏼‍♀️24 views0 comments

コメント


Explore the Collection

Kimonos

Desert Spirits

bottom of page